Жива стіна з рослин у квартирі – створіть власний вертикальний сад

У всі часи багато людей цінують красу та затишок у будинку, який надають інтер'єру живих кімнатних рослин. Сучасні віяння у дизайні інтер'єру подарували нам абсолютно новий погляд на озеленення будинку. Жива стіна з рослин у квартирі виглядає стильно і лаконічно вписується в будь-яке дизайнерське рішення, до того ж займає набагато менше простору, ніж вазони для підлоги або кашпо.

Фіто-стіни несуть не лише естетичне задоволення, а й багато іншої користі для своїх власників. Наприклад, жива стіна з рослин, що зволожує сухе повітря і неоціненною перевагою є те, що такі стіни насичують повітря киснем, що позитивно впливає на організм людини.

Зелена стіна із рослин підходить для будь-якого типу приміщень. Таке озеленення припаде до душі і офісним працівникам, і відвідувачам торгового центру або СПА салону, адже натуральна зелень завжди радує око, надихає та розслаблює кожного. Найголовніше правильно підібрати рослини, враховуючи систему озеленення та життєвий цикл рослин, обов'язково створити правильні умови щодо освітлення та поливу. Для тих, хто любить вигляд «джунглів», можна підібрати великі листи рослин та рослини з кучерявими стеблами, різних розмірів та відтінків зеленого, створюючи при цьому яскравий мікс із рослин. Для тих, кому притаманне спокійніша картинка і однотонні тони, підійдуть ті види рослин, які мають приблизно однакові за розміром стебла і по відтінку схожі один з одним. Наші фахівці візьмуть підбір рослин на себе, враховуючи всі Ваші побажання щодо зовнішнього вигляду Вашої стіни та індивідуальних особливостей кожної рослини. Індивідуально ми робимо візуалізацію Вашої майбутньої зеленої стіни.

Жива стіна в квартирі стане Вашим улюбленим місцем відпочинку в будинку. Завдяки спеціально розробленій конструкції від WGWRoofs®, вирощувати та доглядати за великою кількістю рослин стало набагато простіше. Автоматичний полив, яким володіє наша конструкція для вертикального озеленення, і зовсім зведе до мінімуму час, який ви витрачатимете на обслуговування свого домашнього оази.

Живі стіни, вертикальне озеленення – ультрамодне дизайнерське рішення

Якщо Ви вважаєте, що йдете в ногу з часом та модою, але досі не знаєте, що таке живі стіни, вертикальне озеленення та картини з рослин, то Вам час трохи прискориться! Сьогодні стало дуже модно озеленювати як житлові, так і комерційні приміщення. І ця мода цілком виправдана! Крім естетичної складової, такі стіни несуть неоціненну користь для мікроклімату приміщення, збільшуючи вологість повітря, що дуже корисно для організму людини.

Жива стіна в будинку подарує вам радість і затишок, зробить ваш житловий простір унікальним і атмосферним! Система вертикального озеленення Green Block® спільно з автоматичною системою поливу та освітлення, зроблять все за Вас, Вам залишиться тільки спостерігати, іноді чистити листя та насолоджуватися своїми домашніми вертикальними садами!

Телефонуйте за номером, вказаним на сайті, і задавайте всі питання нашим фахівцям! Не зволікайте і побалуйте себе шматочком зеленого оазису прямо зараз.